הסטודיו

אודות

"פורה יעקבי קרני אדריכלים" הינו משרד לתכנון אדריכלי מהוותיקים בארץ. המשרד הוקם בשנת 1978 ע"י אלי יעקבי ואורי פורה. בשנת 1998 הצטרף למשרד הדר קרני, המנהל כיום את המשרד. אופי משרדנו הוא רב תחומי. במהלך השנים רכשנו מוניטין כמשרד המוביל ומקדם פרויקטים רבים ומגוונים. כל זאת, תוך שמירה תקציבית, רגישות והקשבה לצרכי המזמין. לאורך השנים משרדנו תכנן מאות פרויקטים, ביניהם מבני ציבור, קמפוסים מורכבים, מבני משרדים, בתי סוהר, בתי משפט, תחנות משטרה, מרכזים לוגיסטיים, מבני מגורים ועוד.

החל משנת 2013 משמש המשרד גם כמתאם תכנון – בין הראשונים בארץ.  ככזה, משרדינו מעסיק ומוביל את כל צוות המתכננים והיועצים בפרויקטים מורכבים וגדולים. מאחר שעבודתנו מקיפה תחומי ידע רבים ושונים, אנו רואים חשיבות רבה בליווי ופיקוח על כל שלבי התכנון. אנו מאמינים שכך ניתן להבטיח תוצר תכנוני מוקפד ואיכותי, תוך עמידה בלוחות זמנים כמובן.

לראייתנו, כל פרויקט מציב אתגר מקצועי ללא קשר לגודלו וייעודו ועל כן אנו מקפידים להתאים לכל פרויקט את תהליך העבודה הנכון עבורו. אנו מאמינים שגישה זו לגבי כל שלבי התכנון, מובילה להקפדה על איכות תכנונית גבוהה יחד עם מעורבות אישית של כל אחד מחברי צוות המשרד. המשרד משלב בצוותו אדריכלים והנדסאים, כאשר לכל אחד תחום התמחות משלו, בו הוא מעמיק ומשתכלל ללא הרף.

אנו מקפידים לבצע מספר מצומצם של פרויקטים בו זמנית, מה שמאפשר לנו להתמקד היטב בכל שלב משלבי העבודה, להעניק תשומת לב מיוחדת לבקשות המזמינים ולבנות עמם קשר מקצועי וחברי מעמיק. משרדינו השתתף וזכה בתחרויות ובמכרזים בארץ ובחו"ל, ואף זכה בהם בפרסים.

הלקוחות

הצוות

img